Tamplar/Dulgher

JobRomania
  • Hamburg, Germany
  • Data Postare: 10 iulie 2018
  • Aplica inainte de: 30 septembrie 2018
  • Aplicatii 0
  • Vizualizari 66
Prezentare generala a jobului

Dulgher-Tamplar-io

Atribuțiile dvs.
Sunteti tamplarul/dulgherul ce poate lucra pe cont propriu si in orice imprejurare?
Pentru acest post va veti ocupa de tamplarie în sensul cel mai cuprinzator al cuvântului, de la fundație pana la mansarda.
Gândiți-vă la construcții de tip nou , intretinere și renovări în sectorul locuintelor sau cladirilor industriale și al utilitatilor.

Ce așteptări avem de la dvs.
Pentru această funcție este necesar să aveți un curs de tâmplărie/dulgherie finalizat. Aveți experiență de lucru în domeniul tâmplăriei, sunteți orientat spre servicii și adaptabil. Este important să aveți experiență concretă în ceea ce privește construcția și renovarea. În plus, este important să fiti in posesia unei diplome VCA și a propriilor unelte.
O serie de competențe de care trebuie sa dati dovada
• Inițiativa
• Spirit de echipă
• Spirit asertiv
• Implicare
• Profesionalism
▪ Flexibiltate

Ce oferim
Salariu atractiv și condiții optime de muncă.

Toti candidatii eligibili for fi contactati pentru interviu angajare.
Daca sunteti interesati de aceasta oferta va rugam aplicati la acest job sau trimiteti-ne detaliile dvs de contact pentru interviu telefonic direct la adresa de email jobromania@extrajob.ro
In cazul in care ne trimiteti pe email detaliile trebuie sa contina: nume/prenume, scurta prezentare a dvs precum si telefonul de contact pentru interviu direct.

Detalii loc de munca
  • Salarizare1500 - 2000 euro
  • Limba strainanu se cere
  • Nivel limba strainaNu e cazul
  • Permis ConducereNu se cere
  • CazareGratuita
  • TransportAsigurat gratuit
  • SexBarbat
  • ExperientaCu experienta
Lista scurta Niciodata nu platiti pentru a aplica la job, la o testare sau pentru un interviu de angajare.