Tehnician Sisteme de securitate

This job has been Expired
Tehnician Sisteme de securitate | ExtraJob
Berar Servicii
Job Overview

Responsabilitati:
– instalarea, programarea, punerea in functiune a sitemelor de securitate
– operatiuni de mentenanta asupra sistemelor de securitate
– operatiuni de extindere a sistemelor de securitate

Beneficii:
– salariu motivant
– posibilitatea de crestere salariala si bonusuri
– bonuri de masa
– asigurare transport
– asigurarea unui mediu de lucru placut
Cerinte

– cunostinte de instalare sisteme de cablare structurata, sisteme de efractie, control acces, supraveghere video
– min.3 ani experienta in sisteme de detectie si semnalizare efractie, televiziune cu circuit inchis, detectie incendiu, control acces
– cunostinte de operare PC
– permis de conducere cat. B

Job Detail
  • Salariu [ in € ]nespecificat
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta3 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYConstructii
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu este cazul
  • Cazarenu este cazul
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com