SUDOR MIG-MAG SI TIG

Accent
  • Belgia
  • Data Postare: 29 noiembrie 2017
  • Apply Before: 29 decembrie 2017
  • Aplicatii 0
  • Views 50
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

Persoane polivalente, autonome, cu inititativa si spirit de responsabilitate care sa realizeze suduri de calitate, cu o atentie sporita la detalii.
Abilitati tehnice de citire a planurilor de sudura si planuri izometrice
Autorizatiile valabile prezinta un avantaj
Abilitatea de a lucra independent, dexteritate, rapiditate
Spirit de observatie, memorie vizuala
Rezistenta la sarcini de lucru repetative
Este necesara cunoasterea limbii engleze, franceze sau germane la nivel conversational, cat si dorinta de imbunatatire a cunostintelor lingvistice.
Descrierea jobului

Pentru companiile colaboratoare din Belgia, cautam persoane care sa aiba experienta in:

Realizarea de sudura autogen, Mig-Mag, Tig, electrica, pentru diferite confectii metalice, din industria auto, alimentara, industria chimica, metalurgica, navala etc.

Confectionarea si sudarea de utilaje, porti, garduri, scari, balustrade, grilaje, bare, containere, camioane, cisterne, tevi de diferite dimensiuni si materiale.
Realizarea de lucrări de montaj a confectiilor metalice, marcare, tăiere, găurire, șlefuire, indoire.
Efectuarea de tăiere cu flacara oxiacetilenică/autogen, taiere cu plasma.
Cunoasterea sudurii in tevi de inox, otel, aluminiu, fier.
Cunoasterea tuturor pozitiilor de sudura, realizarea de sudura verificata cu raze x, ultrasunete, cu lichide penetrante etc.

3817
Detelii job
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYIndustrii
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
locuri de munca - ExtraJob Powered By : ExtraJob