Soferi profesionisti in Irlanda

This job has been Expired
Soferi profesionisti in Irlanda | ExtraJob
Banca de Joburi
  • Data publicare: 26 iunie 2018
  • Apply Before: 26 aprilie 2018
  • Applications 0
  • Views 39
Job Overview

Selectam Soferi masini de mare tonaj cu experienta, pentru o companie de prestigiu din Irlanda. Daca detii permis C+E, card CPC si tahograf, stii ceva engleza si ai minim 2 ani experienta in conducerea masinilor de mare tonaj, aplica acum si pleci la munca foarte rapid, ai contract de munca semnat inca din tara cu angajatorul irlandez, castigi intre si EUR net/ luna, ai cazare asigurata, ieftina si la indemana si beneficiezi de al 13-lea salariu si inrolare automata in schema de pensionare. Profita acum de aceasta oferta si nu trebuie sa platesti nimic la plecare, angajatorul oferind biletul de avion gratuit (in functie de profilul candidatului)!

Responsabilitati

Sofer pe vehicule grele cu articulatii si cu remorca incluzand, tipul platforma, basculanta sau prelata; se cere mentinerea curateniei de baza a remorcii.

Cerinte

– Engleza nivel incepator
– Detinerea unui permis de conducere valabil categoria C+E, CPC card, card tahograf
– Se cere exprienta in conducerea masinilor de mare tonaj de minim 2 ani
– Prezinta AVANTAJ la angajare: cei care au experienta in conducerea vehiculelelor cu semiremorca basculanta

Oferta si bonusuri

– Salariu intre 500 – 673 Euro/saptamana inclusiv diurna, in functie de profilul candidatului; in perioada instruirii se aplica aceeasi rata saptamanala
– Al 13-lea salariu
– Inrolare automare in schema de pensionare legala
– Sprijin in obtinerea PPS si deschiderea contului bancar
– Sprijin in adaptarea condusului pe partea stanga a soselei
– Instruire protectia muncii

Job Detail
  • Salariu [ in € ]€2000 - €2500
  • Nivel CarieraIntermediar
  • Experienta2 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYTransport
  • Nivel studiiScoala profesionala
  • Transport la job platitda
  • Cazareretinuta din salariu
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile40 - 50
  • Permis de conducereCategoria CE
  • Cerinta limbi straineEngleza
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com