Personal ambalare carne Olanda

Sbaflex
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

Ești o persoană energică, capabilă să se descurce cu ușurință în situații noi și care nu se ezită să se implice în activități solicitante fizic? Dacă ești pregătit să lucrezi în industria de prelucrare a cărnii, atunci acesta ar putea fi următorul tău loc de muncă.

Candidatul pe care îl căutăm:
· Este apt pentru a desfășura o activitate solicitantă fizic
· Vorbește limba engleză la nivel mediu
· Este dispus să lucreze cu carne neprelucrată (crudă)
· Poate lucra fără probleme într-un mediu rece (în medie 7 grade C)
· Este dispus să lucreze în schimburi
· Are experiență în agricultură sau producție (avantaj)
· Deține permis auto categoria B

Descrierea jobului
Vei lucra pentru o companie internațională specializată în producția de carne proaspătă și preparate din carne.
În departamentul Ambalare, carnea tranșată și curățată trebuie sortată și împachetată. Va trebui să înveți în câteva zile sarcinile specifice tuturor posturilor din departament (sortare, împachetare, cântărire, etichetare, așezarea cutiilor pe paleți), întrucât este posibil să lucrezi pe oricare dintre acestea. Unele dintre aceste posturi sunt mai dificile decât altele, în special cele care presupun manipularea cutiilor cu produse ce pot cîntări până la 20 kg. Va trebui să demonstrezi permanent atenție și un ritm alert pentru a atinge obiectivele individuale și de echipă.
În departamentul Expediție activitatea constă în încărcarea produselor din carne (inclusiv carcase de porc) în camioane. Vei deprinde în scurt timp procedurile și regulile de lucru și tot ce ai nevoie pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice este o condiție fizică bună și atenție.

Ofertă:
– 0 taxe de mediere
– Contract legal de munca in Olanda
– Loc de muncă stabil, angajare pe termen lung
– Plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
– Plata suplimentară pentru lucrul în schimburi
– Dacă dorești, ne ocupăm de cazare ta în apropierea locului de muncă (in schimbul unei chirii saptamanale)
– Transport la și de la locul de muncă, cu bicicleta sau cu mașina, dacă ești cazat într-una dintre locuințele SBA Flex
– Asigurare medicala obligatorie (contra cost)
– Suport administrativ (și în limba română) și pentru acomodarea la mediul de viață și lucru

3847
Detalii importante job
  • Salariu [ in € ]€1500 - €2000
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYProductie
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile40 - 50
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob