OSPATARI pt. Germania

This job has been Expired
OSPATARI pt. Germania | ExtraJob
Walterfachkraft Personal GmbH
Job Overview

Descrierea jobului – Germania
Servirea mancarurilor si a bauturilor
Supravegherea evenimentelor
Primirea oaspetiilor
Cunoasterea limbii germane la nivel convesational (testare prin interviu telefonic)
Experienta intr-un post similar
Seriozitate, dorinta de munca, atitudine buna, personalitate placuta
Spirit de echipa, flexibilitate

Cerinte
Contract de munca pe o perioada nedeterminata, incheiat in Germania
Acoperim 60% din costurile cazarii asigurate de angajator
Consiliere permanenta din partea echipei noastre si suport in limba romana
Asigurare medicala, asigurare in caz de accidente, asigurare de somaj si asigurare de pensie
Sporuri pentru orele lucrate suplimentar, in tura de noapte si de sarbatorile legale
Posibilitatea de a primi un avans dupa prima saptamana de lucru
Concediu 24 de zile pe an
Prime de concediu si de Craciun
Asistenta in rezolvarea problemelor oficiale in limbile germana si romana (inregistrare, obtinerea unei clase fiscale favorabile, gradinita, alocatie pt. copii etc.)
Echipament de lucru si protectie oferite de noi GRATUIT
Acces usor la locul de munca, asistenta in organizarea calatoriei dumneavoastra in Germania.
Nu percepem nici un fel de comision!!!

Job Detail
  • Salariu [ in € ]€1500 - €2000
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYHoreca
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile20 - 30
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com