Operator linie productie / Stivuitoristi productie

This job has been Expired
Operator linie productie / Stivuitoristi productie | ExtraJob
Temperso
Job Overview

Candidatul ideal
Cautam pentru clientul nostru din Sibiu producator european de burete urmatoarele posturi.

OPERATORI PRODUCTIE
– studii minim 8 clase-avantaj scoala profesionala sau studii liceale
– experienta in domeniul productie reprezita un avantaj
– indemanare, capacitate de citire si interpretare fise de lucru, atentie vizuala
– disciplina muncii in productie

STIVUITORISTI
– studii medii
– experienta pe un post similar-de preferinta minim 1 an
– abilitati de conducere stivitor
– atestat ISCIR de stivuitorist sau macaragiu

Descrierea jobului

-activiatea se desfasoara in productie, sectia debitare sau spume tehnice-burete-
-debitare burete cu utilaje specifice sectiei
-lipire ambalare, stantare, laminare, verificare defecte-control vizual

-manipulare calupuri de burete cu stivuitorul
-operare la utilajul Desco- roluire burete-
Descrierea companiei

Suntem o companie de resurse umane infiintata in anul 2007 in sudul Germaniei in localitatea Crailsheim, specializata in oferirea de solutii pentru toate problemele legate de gestionarea personalului.
Compania a crescut constant in Germania si a ajuns in anul 2016 la peste 800 angajati, contand ca unul din cei mai importanti jucatori de pe piata. Pe piata din Romania vrem sa ne dezvoltam ca un partener de incredere, flexibil si deschis cerintelor clientilor nostri.

Job Detail
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraAltul
  • Experienta2 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYProductie
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com