Muncitori depozit – engleza obligatorie

UE Warehouse inc
  • Londra
  • Data Postare: 5 decembrie 2017
  • Apply Before: 5 ianuarie 2018
  • Aplicatii 0
  • Views 35
Prezentarea generală a postului

Depozite uk
Candidatul ideal
Selectăm bărbați, femei, cupluri, grupuri de prieteni, pentru a lucra în depozite, în Anglia!
Nu se percep taxe de mediere!
Responsabilități la locul de muncă: Ridicare, ambalare, încărcare și descărcare, transportul mărfurilor pe teritoriul depozitului, completarea facturilor și alte responsabilităţi legate de post.
Locaţii: – oricare altă localitate din UK pe care compania o consideră potrivită în funcţie de cerere.

Descrierea jobului
Beneficii:
– Cazare asigurată contra cost
– Asistență în obținerea NINO și cont bancar
– Salarizare cuprinsă între 8,15 și 11,00 lire pe oră, în funcție de depozit, nivel de limbă engleză, schimburi, etc

Cerințe:
– Engleza: este obligatorie;
– Seriozitate;
– Profesionalism;
– Disponibilitate imediată;
– Nu se solicită experiență în domeniu dar este in avantaj

3951
Detelii job
  • Salariu [ in € ]€1500 - €2000
  • Nivel CarieraExecutiv
  • ExperientaFara experienta
  • SexAmbele
  • INDUSTRYLogistica
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibilepeste 50
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
locuri de munca - ExtraJob Powered By : ExtraJob