Lucrator logistica – depozit Olanda

Sbaflex
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

Cauti o oportunitate de munca in logistica? SBA Flex este în cautarea de persoane motivate, responsabile si flexibile care sa se alature echipei sale de lucratori in depozit.
Candidatul pe care ni-l dorim:
– vorbeste si citeste in limba engleza (cel putin nivel mediu)
– are experienta de lucru intr-un depozit (in picking, ambalare sau expeditie)
– experienta de lucru cu stivuitor sau transpalet electric cu platforma pentru operator (stand in picioare) reprezinta un avantaj
– este disponibil sa lucreze in ture si in weekend
– nu are antecedente penale (se solicita cazier judiciar)
– posesia permisului de conducere categoria B constituie un avantaj personal

Descrierea jobului
Ca operator in depozit te vei ocupa de preluarea (picking) si ambalarea (packing) produselor pentru pregatirea comenzilor primite sau de descarcarea, alimentarea rafturilor si incarcarea marfurilor pentru expeditie.

Oferta:
– contract legal de munca in Olanda
– 0 taxe de mediere
– plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
– salariul brut 9.50 – 10.50 Euro/ora
– orele lucrate in weekend se platesc suplimentar
– suport administrativ si pentru acomodarea la mediul de viata si lucru
– cazare in schimbul unei chirii saptamanale
– asigurare medicala obligatorie (contra cost)
– transport intre cazare si locul de munca

3845
Detelii job
  • Salariu [ in € ]€1500 - €2000
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYProductie
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile40 - 50
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob