Lucrator linie de productie

Client Extrajob
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

Ce putem oferi?
– Un loc de muncă legal în Marea Britanie acoperite prin contract conform normelor britanice, pentru o perioadă de timp nelimitata,
– Salariu atractiv, 250-300 de lire pe saptamana
– Oportunitatea de a te dezvolta pe plan profesional
– program fix garantat pt fiecare saptamana de munca
– Numar mare de ore extra pt cei care doresc sa lucreze overtime
– Pentru cei mai buni muncitori, oportunitatea de a lucra direct pentru clienții noștri,
– Suport cu procesul de relocare de către consultanți cu experiență,

Ce ne dorim de la tine?
Dorinta de a munci !
Experiența anterioară nu este necesară. Noi va vom ajuta pentru pregatirea la locul de munca.
Descrierea jobului

Ce aveti de castigat daca alegeti sa plecati cu noi in UK?
– Un consultant va fi alocat special pentru dumneavoastra pentru a va sta dispozitie pe tot procesul de relocare, oferind suport complet in timpul fiecarei etape; inca din momentului acceptarii dumneavoastra pentru a lucra in Marea Britanie,
– Pentru confortul dumneavoastră, puteți trece prin întreaga recrutare on-line, fără a părăsi locuinta. Va economisi timp și bani!
– Vom găsi o ofertă potrivita pentru nivelul tau de engleza. Nu-ți fie frică pentru persoanele cu un nivel mai scazut de limba engleza, vom găsi, de asemenea, ceva potrivit.
– In Marea Britanie se cauta permanent noi lucratori pentru liniile de productie. Nu ezita sa iti trimiti CV-ul astazi !
– Cu siguranta o sa te contactam pentru a te ajuta cu tot ceea ce ai nevoie inainte de a veni in UK
– Datorita faptului ca suntem participanti in proiectul YFEJ, posibil sa aplici prin intermediul YFEJ

3761
Detalii importante job
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraAltul
  • ExperientaFara experienta
  • SexAmbele
  • INDUSTRYProductie
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibilepeste 50
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob