Lacatus mecanic/sudor 14 euro/H

Walterfachkraft Personal GmbH
Prezentarea generală a postului

Descrierea jobului – Germania
Angajam urgent lacatus mecanic cu cunostinte de sudura MAG. Lucrul consta in mici reparatii la containere. Se cere limba germana conversational. Se repara, se curata si se spala containere. Nu se cere diploma de sudor.

Cerinte
Se ofera 14 euro/h brut, si cazare in camera de o persoana. Angajatul plateste pentru cazare 200 de euro care se va trage din salar lunar. Locul de munca este in Nürnberg si cu posibilitatea de a fi preluat de catre societatea la care se lucreaza.

4036
Detalii importante job
  • Salariu [ in € ]€2000 - €2500
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYProductie
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecazare gratuita
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibilepeste 50
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob