INSTALATORI

This job has been Expired
INSTALATORI | ExtraJob
Accent
  • Belgia
  • Data publicare: 29 noiembrie 2017
  • Applications 0
  • Views 49
Job Overview

Candidatul ideal

-abilitati de lucru in echipa
-cunoasterea limbii engleze sau franceze la nivel mediu
-disponibilitate pentru o perioada nedeterminata
-cunostinte teoretice si deprinderi tehnice in domeniile:mecanica,hidraulica,instalatii termice si sanitare,materiale de constructii
-abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice
-experienta pe partea de sudura(MIG -MAG/TIG) , sudura in cupru reprezinta un avantaj
Descrierea jobului

Companii vizate:
-instalatii constructii rezidentiale si industiale

Responsabilitati:
-cunoasterea, montarea,punerea in functiune, diagnosticarea, remedierea tuturor tipurilor de instalatii termice si utilaje folosite in alimentarea cu apa rece si calda,
-experienta cu tevi: PPR, GEBERIT, HENCO, TEAVA NEAGRA, CUPRU.

Job Detail
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta3 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYIndustrii
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com