Electrician rezidential

International Jobs Support
  • Gent
  • Data Postare: 8 decembrie 2017
  • Aplicatii 0
  • Views 21
Prezentarea generală a postului

Descrierea jobului – Belgia

Let’s Work International recruteaza pentru regiunea Gent ELECTRICIENI REZIDENTIALI cu incepere IMEDIATA!
SARCINI:
– executarea instalatiilor electrice de la A la Z (tragerea cablurilor in pereti, introducerea tuburilor, plasarea dozelor etc.);
– executarea legaturilor, conectarea la panoul electric, intrerupatoare, prize, corpuri iluminat, aparatura de masura.
Cerinte

– experienta in domeniu, citire plan electric si executare conform planului;
– team player, flexibil, va adaptati bine la munca de echipa;
– sunteti o persoana motivata;
– cunostinte de limba engleza la nivel conversational.

electrician-rez-io

4093
Detelii job
  • Salariu [ in € ]€1500 - €2000
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta3 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYInginerie
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contract1 an
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob