ELECTRICIAN / ELECTRO-MECANIC

Accent
  • Belgia
  • Data Postare: 29 noiembrie 2017
  • Apply Before: 28 iunie 2018
  • Aplicatii 0
  • Views 72
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

Se cauta persoane care sa aiba experienta in:
– in domeniul electricitatatii, confectionarea de tablouri electrice in constructii civile si industriale
– intretinerea masinilor implicate in procesul de productie, realizarea interventiilor de orice fel pentru remedierea tuturor defectiunilor aparute
– realizarea mentenantei pe partea mecanica, hidraulica si pneumatica (schimbare și reparații electro-valve, valve, pompe hidraulice, compresoare).
– reprezinta un avantaj experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si automatizari a acestor echipamente
– citirea planurilor tehnice – asigurarea functionarii masinilor, motoarelor si instalatiilor mecanice
Descrierea jobului

– contract de munca cu avantajele specifice angajarii pe Belgia,
– disponibilitate la o perioada cat mai indelungata
– cunoasterea limbii straine : engleza sau franceza la nivel conversational
– capacitatea de integrare si cooperare in echipa , rezistenta la stress
– capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalitati aparute si remedierea problemelor aparute

3823
Detalii importante job
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta3 ani
  • SexBarbat
  • INDUSTRYIndustrii
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob