Depozit Anglia – Northampton

This job has been Expired
Depozit Anglia - Northampton | ExtraJob
UE Warehouse inc
Job Overview

Responsabilitatile muncitorilor:
– manipularea marfurilor din depozit
– mutarea bunurilor si produselor in depozit
– receptia produselor si semnarea actelor de livrare
– selectarea si ambalarea produselor pentru expediere
– incarcarea si descarcarea marfii si produselor din depozit
– orice alte responsabilitati cerute de superiori.

CERINTE JOB:
– se accepta femei, barbati si cupluri (prieteni sau sot-sotie);
– nu este necesara nici un fel de experienta;
– nu este necesara nici un fel de calificare;
– se cer cunostiinte de limba engleza (nivel de comunicare);
– personalitate prietenoasa si devotament in munca;

SE OFERA:
Castigul lunar:
Incepand cu 7,5 Lire sterline/ ora pana la 9 Lire sterline/ ora.
Salariul va fi platit saptamanal, dar primul castig se primeste la sfarsitul celei de-a doua saptamani de munca.

Ore suplimentare:
In cazul finalizarii sarcinilor de lucru inaintea termenului de munca stabilit (8 ore/ zi), lucratorul poate primi sarcini suplimentare pentru care este platit cu pana la 9 Lire sterline/ ora, in functie de compania la care lucreaza.

Zilele lucratoare si de odihna:
– 8 ore lucratoare/ zi
– de regula 39 – 60 ore lucratoare/ saptamana
– 1 – 2 zile libere/ saptamana, in functie de ritmul saptamanal impus de dinamica business-ului.

Cazare:
Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de catre angajator, in case. Cazarea se face in camere de 1-2 persoane. Cheltuielile pentru cazare incluzand utilitati (apa, gaze, electricitate, gunoi) se ridica la 65 – 70 Lire sterline/ saptamana si sunt suportate de catre lucrator.

Mese:
Nu sunt furnizate de catre companiile din Anglia. Mesele sunt suportate de catre muncitori.

Transport local:
4 Lire sterline/zi spre/dinspre munca, platite de lucrator zilnic sau platite de compania din Marea Britanie si deduse din castigul saptamanal al lucratorului.

Locatii: Northampton – alte orase

warehouse-worker-northampton-io

Job Detail
  • Salariu [ in € ]€1500 - €2000
  • Nivel CarieraExecutiv
  • ExperientaFara experienta
  • SexAmbele
  • INDUSTRYLogistica
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contract1 an
  • Nr locuri disponibilepeste 50
  • Permis de conducereNu e necesar
  • Cerinta limbi straineEngleza
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com