Consultant Rezervari si Relatii Clienti – Limba Maghiara

klasswagen
  • Timisoara
  • Data Postare: 29 noiembrie 2017
  • Apply Before: 29 decembrie 2017
  • Aplicatii 0
  • Views 41
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI SA APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND CU COMPETENTELE SI OBIECTIVELE DVS (pe romaneste: aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti activitatile care sunt enumerate mai jos).

OBSERVATIE:

1. Job-ul este in Otopeni, in vecinatatea aeroportului. ( se asigura decontarea transportului din Bucuresti)
2. Desi job-ul este in OTOPENI, el este promovat in toata Romania, pentru persoanele interesate de o relocare in Bucuresti. OFERIM urmatorul pachet de relocare, in incinta unui complex rezidential, in apropierea aeroportului, astfel:
– camera cu baie comuna (1 baie la 2 camere) – 100 lei / luna.
La cheltuielile de chirie se adauga utilitatile (aproximativ 100 lei / luna / camera vara si 250 lei / camera / luna iarna, in functie de consumul lunar).Se asigura transportul dus-intors la sediul firmei.

Candidatul ideal:
-Sa-ti placa sa stai de vorba cu oamenii (telefonic si e-mail), sa-ti fie usor sa intri in vorba cu colegul cel nou.
– Sa-ti placa sa interactionezi cu clientii, chiar si cu cei dificili.
-Sa ai rabdare sa explici si sa ajuti chiar si pe cel care “pricepe” mai greu. 🙂
-Sa stii ce inseamna simtul datoriei, sa fii linistit(a) doar cand stii ca ti-ai terminat treaba.
-Esti auto-motivat(a), treci rapid peste un esec, inveti doar lectia.
-Ai o „buna-dispozitie cronica”, intre prieteni tu esti cel/cea care destinde atmosfera.
-Sa ai cunostinte de limba engleza si limba maghiara (cel putin la nivel conversational).

Pe scurt: iti place sa conversezi cu oamenii, ajuti cu placere chiar daca nu este treaba ta sa o faci, ai rabdare cu ceilalti pentru ca te pui in situatia lor si ii intelegi, treci usor peste un NU si zambesti stiind ca oricum va urma ceva frumos, cunosti sentimentul de a fi cel mai bun si-ti place sentimentul acesta 🙂 .
Apreciem experienta pe departamentele: Customer Service, Call Center, Sales, Client Relations, mai ales daca ai fost cel mai ambitios si cu cele mai bune rezultate dar in acelasi timp, OBLIGATORIU, un coleg “fair play“.

La aceste cerinte oferim din toata inima si o rasplata financiara motivanta, in functie de rezultatele avute:

SALARIU NET 2000 – 4500 LEI
Descrierea jobului

Program de lucru: 8h/zi (1h pauza de masa), 08:30-17:30; o data pe luna se lucreaza si in week-end, 10:00-18:00 si dupa-amiaza, 14:00-21:30; atunci programul va fi de 3 zile lucrate cu 2 zile libere si apoi 7 zile cu 2 zile libere.

Responsabilitati:

-Raspunde (telefonic sau pe e-mail) clientilor care ne contacteaza pentru inchirierea unui autoturism si ii ajuta sa aleaga varianta ideala.
-Asigura suportul telefonic pentru clienti, pe durata inchirierii.
-Comunica cu colegii din teren, pentru a oferi informatiile necesare.
-Imbunatateste relatia cu clientii, asigura fidelizarea acestora, inclusiv pe canalele de social media ( Facebook ). www.facebook.com/KlassWagen.KW
-Verifica si aproba cererile de inchiriere, pe baza verificarii documentelor clientului.
-Inregistreaza detaliile inchirierii si a informatiilor detaliate despre client.

La cerintele de mai sus putem oferi din toata inima:
Colectiv de munca prietenos, fara birocratie – dupa program ne putem relaxa cu drag la piscina, sarbatorind rezultatele zilei respective.
Posibilitati REALE de crestere si promovare
Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
Dedicatia se rasplateste.

3786
Detelii job
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYVanzari
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
locuri de munca - ExtraJob Powered By : ExtraJob