Agent Rent-a-car CRAIOVA

This job has been Expired
Agent Rent-a-car CRAIOVA | ExtraJob
klasswagen
  • Craiova
  • Data publicare: 29 noiembrie 2017
  • Applications 0
  • Views 49
Job Overview

Candidatul ideal

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are :
– atitudine optimista si spirit competitiv
– este empatic si atent la nevoile clientilor
– abilitati de organizare, planificare si comunicare
– este posesor de initiativa, perseverenta si permis de conducere cel putin cat. B (ATENTIE – PERMISUL ESTE O CONDITIE OBLIGATORIE!)
– orientare spre rezultate si rezolvarea problemelor (pardon, provocarilor)
– team player;
– abilitatile/cunostintele tehnice reprezinta un avantaj
– cunostinte de limba ENGLEZA cel putin la nivel conversational – CONDITIE OBLIGATORIE! (cunoasterea altor limbi straine este binevenita).

Pe scurt si pe romaneste:
– istet (sau isteata) si descurcaret (descurcareata).
– o persoana activa careia chiar ii place “alergatura“, adica munca de teren (alergatura prin oras si uneori prin afara lui).
– cineva caruia ii place sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili
– cineva care STIE SIGUR ca “nu exista nu pot, exista numai nu vreau“

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism.
Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme OBLIGATORII in relatiile profesionale, te asteptam sa ne cunoastem.
Descrierea jobului

Responsabilitati:
– preda si preia autoturismele de inchiriat de la clienti, uneori inclusiv noaptea (se impart cu colegii noptilie in care esti responsabil – activitatile de noapte sunt bonusate suplimentar)
– tine legatura cu clientii si ii consiliaza in cazul oricaror provocari aparute
– redirectioneaza clientul catre departamentul avizat rezolvarii respectivei provocari
– asigura relatia cu service-urile si atelierele colaboratoare
– rezolva diverse task-uri administrative (facturile, ordinele de plata la banca, actele la contabilitate)
– vinde produse aditionale;
– asigura transferul autoturismelor in alta localitate (conduce autoturismul pana la destinatie)
– in timp poate accede la orice post in firma pe baza competentelor si calitatilor dovedite

Job Detail
  • Salariu [ in € ]nespecificat
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta2 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYTransport
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com