Agent preluari autoturisme – CLUJ NAPOCA

klasswagen
  • Cluj Napoca
  • Data Postare: 29 noiembrie 2017
  • Aplicatii 0
  • Views 34
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI SA APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND CU COMPETENTELE SI OBIECTIVELE DVS. (aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA, activitatile care sunt enumerate mai jos).

OBSERVATIE:
Activitatea se desfasoara in vecinatatea Aeroportului International CLUJ NAPOCA .

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are:
– atitudine optimista si prietenoasa;
– cunostinte de LIMBA ENGLEZA (OBLIGATORIU cel putin la nivel conversational);
– energie, aspect placut si buna dispozitie molipsitoare;
– foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
– abilitati de orientare catre client si organizare;
– PERMIS DE CONDUCERE CAT. B (CONDITIE OBLIGATORIE);
– team player.

Pe scurt:
– istet (sau isteata) si descurcaret (descurcareata);
– persoana ordonata si atenta la detalii;
– cineva caruia II PLACE sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili;
– cineva care STIE SIGUR ca “nu exista nu pot, exista numai nu vreau“.

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism.
Descrierea jobului

Responsabilitati:
– preia autoturismele de inchiriat de la clienti;
– verifica starea autoturismului in totalitate la preluare (identifica eventualele avarii);
– inregistreaza avariile si incaseaza suma aferenta de la clienti;
– intocmeste si mentine evidenta proceselor verbale de predare-primire;
– raspunde de intretinerea si mentinerea in stare impecabila a autoturismelor;
– asigura un CUSTOMER CARE IMPECABIL.

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucreaza de luni pana duminica, iar programul este impartit pe ture: 08:30-20:30 / 20:30- 08:30 (2 ore pauza de masa) – se lucreaza 4 zile cu 2 zile libere.

Oferim:
– Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
– Sefi OK, ne pasa de bunastarea angajatilor si ajutam oricand se poate pe plan personal si profesional
– Posibilitati REALE de crestere si promovare
– Salarii intre 2000 – 3000 Ron, in functie de realizarile fiecaruia.
– Dedicatia se rasplateste.

3807
Detalii importante job
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta3 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYTransport
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
Powered By : ExtraJob