Agent Front-Office – BUDAPESTA

klasswagen
  • Budapesta
  • Data Postare: 29 noiembrie 2017
  • Aplicatii 0
  • Views 39
Prezentarea generală a postului

Candidatul ideal

VA RUGAM SA CITITI SI SA EVALUATI ATENT CERINTELE SI JOBUL SI SA APLICATI CU INCREDERE IN CAZUL IN CARE CORESPUND CU COMPETENTELE SI OBIECTIVELE DVS. (aplicati doar daca puteti, vreti si mai ales v-ar PLACEA sa faceti activitatile care sunt enumerate mai jos).

OBSERVATIE:
1. Activitatea se desfasoara in vecinatatea aeroportului BUDAPESTA
2. Desi job-ul este in BUDAPESTA, el este promovat in mai multe localitati din Romania, pentru persoanele interesate de o relocare. OFERIM un PACHET DE RELOCARE, in incinta unui complex rezidential, in apropierea aeroportului, conditii foarte avantajoase de cazare (detaliile se vor oferi in timpul interviului):

La cerintele de mai jos, putem oferi din toata inima:
SALARIUL:
800-1500 euro net / luna
Se apreciaza foarte mult experienta in domenii conexe: RENT-A-CAR, turism, HoReCa, relatii clienti etc.

Candidatul ideal (nu-l cautam neaparat pe cel ideal, dar sa semene cu el) are :
– atitudine optimista si spirit competitiv;
– atentie la detalii;
– abilitati de vanzare;
– initiativa, perseverenta si permis de conducere cat. B (OBLIGATORIU)
– cunostinte de LIMBA ENGLEZA/LIMBA MAGHIARA (OBLIGATORIU ce putin la nivel conversational);
– orientare spre rezultate si rezolvarea problemelor (pardon, provocarilor)

Pe scurt, o persoana:
– isteata, descurcareata si organizata.
– cineva caruia/careia ii place sa interactioneze cu clientii, chiar si cu cei dificili
– cineva care STIE SIGUR ca „nu exista nu pot, exista numai nu vreau”

ATENTIE: Umorul si relaxarea din colectivul nostru (si din acest anunt) nu exclud pretentiile noastre de disciplina, seriozitate, punctualitate, caracter integru si mai ales profesionalism. Daca pentru tine seriozitatea, punctualitatea, respectarea angajamentelor si profesionalismul sunt norme OBLIGATORII in relatiile profesionale, te asteptam sa ne cunoastem.
Descrierea jobului

PROGRAM DE LUCRU:
Se lucreaza in weekend si de noapte (ambele activitati sunt bonusate si comisionate corespunzator), iar programul este impartit pe ture: 08:30-20:30 / 20:30- 08:30 (2 ore pauza de masa) – se lucreaza 4 zile cu 2 zile libere.

Responsabilitati:
– preda autoturismele de inchiriat clientilor (activitatile se desfasoara la sediul firmei);
– completeaza cu atentie contractul de inchiriere si procesul verbal de predare-primire;
– vinde servicii aditionale;
– incaseaza contravaloarea serviciilor oferite (POS )
– indeplineste corect si in timp optim formalitatile de predare.

3797
Detelii job
  • Salariu [ in € ]0 - 500€
  • Nivel CarieraExecutiv
  • Experienta3 ani
  • SexAmbele
  • INDUSTRYVanzari
  • Nivel studiiLiceu
  • Transport la job platitnu
  • Cazarecontra cost
  • Durata Contractnedeterminat
  • Nr locuri disponibile1 - 10
Lista scurta. Never pay anyone for job application test or interview.
locuri de munca - ExtraJob Powered By : ExtraJob