SOFER LIVRARI – IASI

INTERBRANDS M&D
  • Post Date: 29/05/2017
  • Applications 0
  • Views 60
Job Overview
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Candidatul ideal

• Abilitati de comunicare, capabil de lucru eficient cu altii, onest;

• Minim scoala profesionala finalizata;

• Abilitati aritmetice;

• Carnet de conducere fara probleme (cat. B, C,)

– atestat profesional de transport marfuri, card tahograf;

Descrierea jobului

• Livreaza comenzile catre toti clientii aflati pe ruta prestabilita;

• Verifica facturile si avizele pregatite pentru livrare (data, stampila,CNP)

• Verifica conformitatea comenzilor pregatite in depozit cu factura/avizul aferent, sau alcatuieste comenzile direct din van, si ii asista pe clienti in receptia marfii, primind de la acestia confirmarea primirii;

• Participa la incarcarea marfii in van, astfel incat sa evite deteriorarea marfii si sa asigure o buna si rapida manipulare pentru pregatirea facturilor.

• Preda facturile livrate in fiecare zi pe baza raportului de livrare catre arhiva;

• Colecteaza instrumentele de plata sau platile pentru produsele livrate si depune banii la casierie, impreuna cu raportul de incasari, la sfarsitul fiecarei zile de lucru;

Beneficii:* Pachet salarial format din: salariu fix, bonusuri în funcţie de performanţă, tichete de masă;* Prima de vacanta;* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2339
Job Detail
  • Salariu500-1000 €
  • Nivel CarieraLiceu
  • Experienta1-3 ani
  • Limbi Straineengleza incepator
  • Sexambele
  • Durata Contractnedeterminat
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.