Pedagog / Supraveghetor after school (limba germana)

Networkonnect
  • Post Date: 07/06/2017
  • Applications 0
  • Views 142
Job Overview
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Candidatul ideal

-vorbitor avansat de limba germana(cerinta obligatorie )

-absolvent liceu pedagogic/ universitatein domeniul limbii germane sau cu experienta in domeniul educatiei

-dornic sa abordeze un demers didacticmodern

-preocupat de psihologia copilului

-creativ, apt sa lucreze in echipa

Descrierea jobului

-disponibilitatile sunt pentru posturipe nivelurile prescolar si primar

-salariu motivant

-echipa tanara si creative

Descrierea companiei

Institutieprivata cu standarde ridicate in ceea ce priveste oferta educationala in limba germana.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2664
Job Detail
  • Salariu0-500 €
  • Nivel CarieraLiceu
  • Experientasub 1 an
  • Limbi Strainegermana avansat
  • Sexambele
  • Durata Contractnedeterminat
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.