PC Operator – IASI

INTERBRANDS M&D
  • Iasi
  • Post Date: 29/05/2017
  • Apply Before: 30/07/2017
  • Applications 0
  • Views 131
Job Overview
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Candidatul ideal
Bune abilitati de comunicare;
Cunostinte de operare PC;
Abilitati de lucru cu cifre, atentie distributiva si capacitate de concentrare;
Abilitati de rezolvare a problemelor si capacitatea de a lucra eficient in echipa;
Diploma de Bacalaureat care sa ateste finalizarea studiilor;
Constituie un avantaj cunoasterea sistemului de operare SAP si/sau experienta pe un post similar;
Responsabilitate, corectitudine si seriozitate.

Descrierea jobului
* Introduce in sistem datele provenite din facturi, chitante, rapoarte de productivitate, transferuri bancare, clienti noi, NIR, situaţii referitoare la Ordine de Plată, facturi furnizori;
* Listeaza facturile pe baza comenzilor si emite manual facturile de scont sau de retur, avize de transfer catre alte filiale;
* Tine evidenţa si indosariaza diferitele tipuri de facturi sau documente de expediţie, extrasele bancare si le trimite catre arhiva centrala pe cele solicitate
* Se ocupa de indeplinirea procedurilor zilnice de transfer de date, jurnale vanzari, punctaje dupa incasari, incarcarea, descarcarea scriptica a gestiunilor;
* Participa la realizarea inventarelor si completeaza documentele pentru inventar.
*Raporteaza sefului direct situatiile referitoare la documentele de plata care intarzie sa se deconteze ( prevazute) sau au fost refuzate de catre banca.

Beneficii:
* Pachet salarial format din :salariu fix, tichete de masă;
* Prima de vacanta;
* Decontare transport;
* Oportunitate de a lucra într-un mediu orientat spre excelenţă;

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2374
Job Detail
  • Salariu500-1000 €
  • Nivel CarieraLiceu
  • Experienta1-3 ani
  • Limbi Strainenu e cazul
  • Sexambele
  • Durata Contractnedeterminat
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.