CASIER – DEVA

INTERBRANDS M&D
  • Deva
  • Post Date: 29/05/2017
  • Apply Before: 30/07/2017
  • Applications 0
  • Views 122
Job Overview
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Candidatul ideal
• Abilitati de a rezolva probleme, de comunicare, capacitate de a lucra eficient in echipa si de a-si stabili prioritatile;
• Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat;
• Buna cunoastere si aplicare a actelor normative in vigoare pentru casieri;
• Bune abilitati aritmetice.
Descrierea jobului
• Colecteaza banii de la agentii comerciali, alti angajati ai companiei sau de la clientii companiei in conformitate cu cerintele legale si regulile interne ale companiei;
• Administreaza bani colectati si ii depune la banca;
• Verifica borderoul de incasari si chitantele prezentate/predate de catre agenti/soferi livrari;
• Intocmeste si completeaza zilnic Registrul de Casa;
• Administreaza si tine evidenta stocurilor Formularelor cu Regim Special in conformitate cu regulile companiei; efectueaza comenzi pentru tipizate, in functie de necesitatile filialei, asigurand disponibilitatea continua a acestora in filiala;
• Efectueaza lunar inventarul casei in conformitate cu prevederile legale;
BENEFICII:
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu competitiv orientat spre excelenta;
Pachet salarial competitiv (salariu fix, tichete de masa);
Prima de vacanta;
Decontare transport.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
2369
Job Detail
  • Salariu500-1000 €
  • Nivel CarieraLiceu
  • Experienta1-3 ani
  • Limbi Strainenu e cazul
  • Sexambele
  • Durata Contractnedeterminat
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.